Paslaugos

Pagrindinė įmonės veikla yra tarptautiniai krovinių pervežimai nuosavu transportu iš (į) Europos šalių – Italijos, Vokietijos, Suomijos į (iš) Lietuvą ir Muitų sąjungos šalis – Rusiją, Baltarusiją, Kazachstaną.

Vežame pilnus jau sukomplektuotus, rinktinius (dalinius), brangius krovinius.

Gabename įvairios paskirties krovinius: maisto produktus, higienos, nepavojingas chemijos medžiagas, įvairias žaliavas, medienos gaminius, baldus, buitinę techniką, elektroniką, sudėtingus gamybinius įregimus ir daug kitų įvairių krovinių.

Teikiame krovinių pervežimo kainų apskaičiavimo Jūsų pageidaujamu maršrutu paslaugą.

Kasdien greitai ir išsamiai teikiame informaciją apie krovinio transportavimo eigą bei buvimo vietą. Bet kuriuo metu esame pasirengę atsakyti į visus iškilusius klausimus, susijusius su Jūsų krovinio vežimu. Atsakingai rūpinamęs Jūsų krovinio pervežimu nuo išsiuntimo vietos iki pat pristatymo vietos.

Logistikos grandinėje neatsiejama krovinių vežimo dalis yra krovinių sandėliavimas ir muitinės paslaugos. IGNOLITA siūlo sanėliavimo ir muitinės paslaugas Lietuvoje, Vilniaus mieste. Todėl galime pasiūlyti visą su krovinio vežimu susijusių paslaugų spektrą nuo išsiuntimo, dokumentų paruošimo iki iškrovimo.

Dėl muitinės ir sandėliavimo paslaugų prašome kreiptis į Vilniaus padalinį, tel. +37068691010

 

 

 

 

Kontaktai

UAB "IGNOLITA"
Turistų g. 11, Ignalina
LT-30105, Lietuva
Tel.:+370 386 52421
Faks.:+370 386 53764
El. Paštas: ignolita@ignolita.lt